Mladost sa dva penala poništila dva gola Štulića: Nišlije ostale bez pobede u Lučanima u 93. minutu

Podela bodova u petom kolu Superlige

• 6

Fudbaleri Mladosti i Radničkog iz Niša podelili su bodove u petom kolu Superlige, pošto su odigrali 2:2 u Lučanima.

Bliži pobedi bili su gosti, koji su dva puta vodili preko Nikole Štulića, koji je pogodio u trećem i 61. minutu.

Mladost je sa dva penala uspela da sačuva bod, a oba puta je strelac bio Milan Bojović, najbolji strelac u istoriji Superlige Srbije.

U oba navrata je sudija Novak Simović pokazivao na belu tačku posle igranja rukom igrača Radničkog u kaznenom prostoru. Prvo je to učinio Jamkam, a potom u 92. minutu i Ognjen Ajdar, koga je lopta pogodila u ruku nakon udarca mladog Đorđa Gordića.

Sudija Simović je potom dobio instrukcije iz VAR sobe i pokazao na penal, koji je u 93. minutu ponovo realizovao Bojović za podelu bodova.