Turbofudbal u Lazarevcu: Remi uz četiri gola Kolubare i Vojvodine

U Kruševcu mreže mirovale

• 1
Dejan Đurđević Foto: MN Press

Fudbaleri Kolubare i Vojvodine odigrali su izuzetno zanimljivu utakmicu u Lazarevcu koja je završena rezultatom 2:2.

Domaći su prvi došli u prednost i to već u 27. minutu meča preko Nemanje Milojevića, koji je iskoristio penal. Imala je Kolubara sreće, pošto je VAR omogućio Lazarevčanima još jedan pokušaj s bele tačke. Prvobitno je Lazar Carević odbranio udarac sa 11 metara, ali je izašao s obe noge ispred linije pre nego što je penal izveden, pa je on ponovljen.

Vojvodina je do izjednačenja stigla u 57. minutu preko Veljka Simića, dok je samo 14 minuta kasnije Nemanja Nikolić iskoristio odličan centaršut Filipa Malbašića i potpuno preokrenuo rezultat.

Kolubara se nije predala, a nagrada za to stigla je u 79. minutu kada je Stefan Marjanović postavio konačnih 2:2. Bio je to prekid, nakon kog je Marjanović bio najviši u skoku, lopta je pogodila štopera Vojvodine Mamadua Traorea nakon čega se odbila od igrača Kolubare u gol. I tada je radio VAR, izgledalo je kao da je Marjanović rukom sproveo loptu u mrežu, ali sudija je dobio signalizaciju iz VAR sobe da se gol priznaje.

To su bila ujedno i prva dva gola koja je ekipa Vojvodine primila ove sezone.

U isto vreme meč u Kruševcu odigrali su Napredak i TSC, a ta utakmica završena je bez golova.