Srbin začarao mrežu u MLS-u: Petrović sve bolji, Nju Ingland ne može da primi gol

Đorđe Petrović odlično brani u poslednje četiri utakmice

• 0
Đorđe Petrović, Nju Ingland Printskrin: Twitter / @NERevolution

Nije Dejan Joveljić jedini Srbin koji oduševljava u SAD-u i njihovoj MLS ligi. Pored napadača, Srbija ima predstavnika i među stativama, gde Đorđe Petrović već 360 minuta ne zna za primljen gol na golu Nju Ingland Revolušna, koji su savladali i Di-Si Junajted sa 1:0.

Jedini pogodak na meču bio je delo Gila već u 18. minutu meča, dok je Nju Ingland uspeo da izdrži do samog kraja, a sve zahvaljujući upravo golmanu iz Srbije koji je u nekoliko navrata pokazao da i te kako ume da brani.

Petrović se nalazio na "vetrometini", gostujući fudbaleri su šutirali, pokušavali, ali sve je to bio lak zadatak za našeg golmana, kome je ovo četvrta uzastopna utakmica na kojoj nije primio gol.

Podsetimo, Petrović je u aprilu ove godine prešao iz Čukaričkog u Nu Ingland za cifru od oko 900.000 evra.