≫

Zbog ovoga vredi gledati ženski fudbal: Devojka postigla gol, a onda proslavila "tverkovanjem" pred tribinama

Veoma interesantan način za proslavu gola je odabrala ova fudbalera Kanzas Sitija

• 2
Loo Labonta, fudbal, Kanzas Siti Printskrin: CBS

Prethodne večeri je odigrano 16. kolo šampionata u ženskom fudbalu u Americi, gde su snage odmerile ekipe Kanzas Sitija i Ejndžel Sitija. Rezulta na kraju je bio nerešen - 1:1, ali je utakmicu obeležila fudbalerka Kanzas Sitija, Loa Labomt svojom proslavom gola.

Veoma izjednačena utakmica je viđena sa obe strane, prvo poluvreme je bilo poprilično "tvrdo", pa se završilo samo jednim žutim kartonom. Drugi deo igre je bio poprilično sličan, pljuštali su kartoni sa obe strane, ali se gol čekao.

Došao je i taj gol na kraju, igrao se 78. minut kada je Rokaro postigla gol za Ejndžel Siti. Ipak, nije njihova sreća dugo trajala, samo tri minuta kasnije je oborena Loa Labontu šesnaestercu Ejndžel Sitija i dosuđen je jedanaesterac.

Labont je uzela loptu, stavila je na belu tačku i veoma lepim udarcem postigla gol za izjednačenje. To nije bilo ono najzanimljivije, pošto je ona odlučila da gol proslavi na veoma zanimljiv i interesantan način, uhgvatila za zadnju ložu, još malo hodala, a onda je i "tverkovala" pred navijačima.