≫

Totalna katastrofa: PSŽ sa 7:1 razbio konkurenta za titulu, Embape dao gol posle osam sekundi meča!

"Sveci" su poslali jasnu poruku

• 2
Liga šampiona, Lionel Mesi, FK PSŽ Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Pari Sen Žermena su u trećem kolu šampionata Francuske na jedan spektakularan način obrukao Lil na gostovanju pobedivši ga sa čak 7:1, a kolovođa ovog demoliranja bio je Kilijan Embape koji je postigao tri gola.

PSŽ je posle tri kola jedini neporaženi tim u ligi sa gol razlikom 17:3.

Jasno je ko je favorit za osvajanje nove titule u tamošnjem prvenstvu, ali Parižani ove sezone izgledaju zastrašujuće, niko od prva tri protivnika nije uspeo ni da ih preznoji.

Protiv Lila su poveli već posle osam sekundi preko Embapea, a Leo Mesi je u 27. minutu povisio na 2:0.

Do poluvremena se predviđao brodolom domaćina, jer su Ašraf Hahimi i Nejmar u 39. i 43. minutu ispostavili poker.

Sedam minuta nakon početka drugog poluvremena, pukla je i petarda - ponovo je Nejmar bio strelac.

Nije pariski tim stajao, već je Embape postigao i svoj drugi gol, a zatim i treć u 87. minutu kada je protivnik bio već u nokautu.