Atomskih 8 minuta u Lazarevcu: Rikardo pogodio gol Kolubare, sin Vladana Milojevića poravnao rezultat

Nije mogao bolji početak da bude

• 4
Rikardo Gomeš Foto: MN Press

Fudbaleri Partizana i Kolubare igraju meč 10. kola Superlige Srbije, gde crno-beli imaju prednost od 4:1 već nakon 39 minuta igre, čime su praktično i rešili pitanje pobednika, što je i nagovešteno od samog početka.

Sve je krenulo onda kada je publika u Lazarevcu videla dva gola u prvih osam minuta meča. Prvo je Rikardo iskoristio kiks odbrane, ostao je sam i rutinski je pogodio mrežu Kolubare za 1:0.

Ipak, ta radost je trajala tek šest minuta, kada je svoju šansu iskoristio Nemanja Milojević, sin Vladana Milojevića, ali i jedan od najboljih fudbalera Kolubare. On je takođe iskoristio nepažnju odbrane i postigao je gol za izjednačenje.

Međutim, ni Koluabara nije dugo imala nerešen rezultat, pošto su u narednih 30 minuta uspeli da prime čak tri nova gola.