Marko Lazetić srušio Dinamo: Mladi srpski napadač zapečatio pobedu Milana protiv zagrebačkog kluba

Gol u stilu vrhunskih napadača

• 5
Marko Lazetić Foto: Twitter / @Peterv19912

Fudbaleri Milana savladali su zagrebački Dinamo sa 3:0 u meču omladinske Lige šampiona.

Svoj doprinos pobedi italijanskog kluba doneo je i srpski fudbaler Marko Lazetić, koji je postavio konačan rezultat.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je u trećem minutu nadoknade dobio loptu od golmana, stvorio prednost već na sredini terena, a onda nakon dva driblinga matirao čuvara mreže gostiju Luku Pršlju.

Lazetić nije meč započeo u startnoj postavi, već je ušao u 67. minutu i opravdao poverenje trenera.

Seniorski timovi Milana i Dinama odigraće svoj meč od 18.45, a iz Italije stižu vesti da je deo navijača Zagrebčana uhapšen zbog posedovanja hladnog oružja i pirotehnike.