≫

Dijabate "zaludeo" i Zvezdine klince: Kapiten crveno-belih omladinaca slavio gol kao Partizanov adut

Simpatičan prizor sa meča Zvezda - Čukarički

• 26
Leković i Dijabate Printskrin: TV Zvezda, ArenaSport

Euforija koja postoji na crno-beloj strani topčiderskog brda zbog bravura Fusenija Dijabatea, njegovih partija, driblinga i golova, očito dopire i do druge strane, crveno-bele.

Krajnje simpatičan prizor stiže nam ovog podneva sa jednog od pomoćnih terena iza "Marakane" gde su meč omladinske lige igrali Zvezda i Čukarički. Meč je završen egalom 2:2, a osim pogodaka i dopadljive utakmice nada Brđana i domaćih, pažnju je privukla i reakcija kapitena Zvezde Stefana Lekovića nakon što je matirao odbranu gostiju za 2:1, u 44. minutu.

Leković je, malo je to bilo očekivano, proslavio gol kao što to radi pomenuti Partizanov adut i najveći hit sezone Fuseni Dijabate - legao je da odspava!

Telegraf je već pisao zbog čega Dijabate tako proslavlja golove, atipičan način radovanja ima velike veze sa njegovom majkom i navikama koje mu je usadila, a, kako vidimo, nesvakidašnji stil obeležeavanja gola se "primio" i tamo gde se najmanje očekivalo - u taboru večitog rivala.

Pogledajte, na snimku 44. minut utakmice, kako je Leković pogodio mrežu Čuke za 2:1, a potom proslavio kao Dijabate.

Strelci preostalih golova na utakmici bili su Pirgić za Zvezdu, a Miladinović i Delibašić za goste.