Napoli naneo prvi poraz u sezoni Milanu i sa prvog mesta ide na reprezentativnu pauzu

Fantastično drugo poluvreme na San Siru

• 0
Napoli Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Napolija savladali su Milan na San Siru rezultatom 2:1 u 7. kolu Serije A i sa prvog mesta otišli na reprezentativnu pauzu.

Bio je ovo prvi poraz Milana u novoj sezoni, i to na domaćem terenu.

Golova nije bilo sve do 55. minuta, kada je Mateo Politano realizovao jedanaesterac i doveo u prednost svoju ekipu.

Izjednačio je Olivije Žiru u 69. minutu, nakon odličnog prodora i centaršuta Tea Ernandeza.

Pobedu Napolitancima doneo je Đovani Simeone pogotkom u 78. minutu.

Ekipa Stefana Piolija je napadala na kraju, pritisnula je ozbiljno goste, ali je rezultat ostao nepromenjen, te je aktuelni šampion Italije doživeo prvi poraz u sezoni.