≫

Lako mu je kad nema Pavlovića i Mitrovića da ga jure: Haland sa dva gola uništio Junajted!

Norvežanin, posle bledog izdanja protiv Srbije, ponovo "onaj stari" taman kad je najvažnije da bude najbolji

• 1
erling haland Foto: Tanjug/Ap

U derbiju Mančestera, ništa novo: Mančester siti demonstira silu protiv Mančester junajteda - posle prvog poluvremena rezultat je nestvarnih i gorko ponižavajućih po goste 4:0!

Dva gola za tim Pepa Gvardiole postigao je neuhvatljivi Erling Haland, koji je uz to "spakovao" i asistenciju za Fodena i prilepio sebi etiketu apsolutno najboljeg pojedinca meča posle prvih 45 minuta.

Foden je takođe dva puta matirao De Heu, pogodio je za 1:0, potom je Norvežanin stupio na scenu za delirijum "Etihada" i bilo je jasno kakva se katastrofa sprema potpuno razbijenim gostima.

Haland je tako nastavio svoju neverovatnu golgetersku seriju koju je, nakratko, prekinuo kada je naišao na tvrdi srpski zid oličen u Strahinji Pavloviću i Stefanu Mitroviću u nedavnom duelu Lige Nacija u Oslu. Danas je, očito, imao lakše prepreke ispred sebe od srpskog tandema.

Golgeter Sitija je trenutno na koti od 13 pogodaka ove sezone.