Idealan rezultat za Partizan: Nica poražena u Francuskoj, Slovacko ostavio crno-bele na 1. mestu u LK!

Odlične vesti!

• 4
fk slovacko Foto: youtube/Arenasport

Partizan je slavio protiv Kelna u Beogradu sa 2:0, ali su crno-belima stigle dobre vesti i iz Francuske gde je ekipa Slovacka uspela da savlada Nicu i tako obezbedi crno-belima ostanak na 1. mestu u grupi Lige konferencija.

Nica i Partizan su ekipe koje se bore, bar trenutno, za prvo mesto u grupi, a posle ove večeri su se iz Partizana i osamostalili na njemu sa čak tri boda više od francuske ekipe.

Veliko iznanđenje je napravila ekipa Slovacka u Francuskoj. Gubili su na poluvremenu sa 1:0, pošto je Diop postigao gol još u 14. minutu, ali se u drugom poluvremenu sve okrenulo. Prvo je Mikal Tomik postigao gol u 75. minutu za izjednačenje i sve je opet bilo u igri.

Nastavile su ekipe da igraju, da se bore i traže taj gol.

Pred sam kraj utakmice se desio i crveni karton. Žan Kler Todibo je zbog guranja dobio crvnei karton u 85. minutu, da bi potpuni šok usledio samo dva minuta kasnije, kada je Rajnberk postigao gol za Slovacko i za konačnih 1:2.

Ovom pobedom, Slovacko je došao do četiri boda, koliko ima i Keln. Nica je ostala na drugom mestu sa bodom više, dok je Partizan usamljen na prvoj poziciji sa osam osvojenih poena.