VAR, penal i realizacija Docića: Ovako je Čukarički poveo protiv Partizana

Brđani su prvi došli do gola u Humskoj

• 0

Fudbaleri Partizana, posle velike pobede nad Kelnom ovog četvrtka, na svom terenu od 18.30 dočekuju Čukarički u meču 15. kola Superlige Srbije.

Nije dobro krenulo za crno-bele pošto su od 40. minuta gubili sa 1:0, posle gola Docića iz penala.

Naime, u 28. minutu posle jedne od akcija Čukaričkog, Svetozar Marković je igrao rukom, pa je posle pregleda VAR-a, dodeljen jedanaesterac.

Ipak, Partizan uspeva da izjednači preko bivšeg igrača Čukaričkog Belića.  Kako je sve izgledalo na licu mesta pogledajte u videu na početku teksta.