A u Superligi ništa novo: Još jedan trener dobio "šut kartu", rastali se Švaba i Kolubara
Više nije vest kada neki trener dobije otkaz u Superligi Srbije, jednostavno, toliko često se dešava da je to postala deo svaoknedeljne prakse u najvišem rangu takmičenja u Srbiji. Ovoga puta, na tanak led je naišao Dejan Đurđević, poznat kao i Švaba, pa je raskinuo ugovor sa Kolubarom.
Kolubara je već jednom otpuštala istog ovog čoveka, tada su ga vratili posle samo dva meseca i on je ostao u klubu. Nastavio je da radi i ostavio je klub u Superligi, što je zadovoljilo apetite ekipe.
Zadovoljilo, ali za prethodnu sezonu, pošto su u novoj isti porasli i tražili više. Posle 15 kola, posle pola regularnog toka prvenstva, KOlubara se nalazi na zadovoljavajućem 8. mestu sa 19 bodova, uz pet pobeda, četiri remija i šest poraza.
Zaključili su iz uprave da je to malo, da to u ovom trenutku nezadovoljava iako trenutno imaju mesto u plej-ofu i siguran opstanak u ligi.
- Zahvaljujemo se gospodinu Đurđeviću na svemu što je do sada uradio za naš klub. Prijateljski smo se rastali i želimo mu puno sreće u nastavku trenerske karijere. Vrata FK Kolubara uvek će mu biti otvorena - poručio je Dragiša Urošević predsednik FK Kolubara.
Video: Nije Sadik, ali trese mreže: Sadiković doneo prednost Kolubari posle greške igrača Novog Pazara
(Telegraf.rs)
Video: OFK Beograd poveo posle gola glavom, Silue zatresao mrežu Radničkog u Nišu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dr
Pa opet neka sedne sa njima kao prošli put, neka ih ispljuje kao i oni njega pa ponovo saradnja
Podelite komentar
panic
tako se peru nameštene utakmice opet ode u neki klub prve lige
Podelite komentar
Pera
Predsednik dragiša urošević. Zemljo Srbijo.....
Podelite komentar