Buran remi Nice pred dolazak Partizana: Tim sa Azurne obale dao spasonosni gol u 96. minutu, a igralo se 100!

Nant će biti izuzetno ljut, ostao je sa igračem manje

• 2
Fudbal UEFA Liga Konferencija Partizan Nica Foto: MN Press/Nebojša Paraušić

Fudbaleri Partizana u četvrtak gostuju u Francuskoj protiv Nice, a francuski tim na taj meč ide dosta uzdrman posle današnjeg dvoboja u domaćem šampionatu protiv Nanta, koji je trajao čak 100. minuta, a koji je posle drame završen nerešenim rezultatom - 1:1 (0:0).

Gosti iz Bretanje vodili su od 49. minuta pogotkom Ganaga, ali je Nica sve vreme napadala u potrazi za izjednačujućim pogotkom, do kojeg je na kraju, nekim čudom došla.

Igrao se 96. minut kada je Fransoa Leteksije dosudio kazneni udarac za domaće. To je izazvalo lavinu nezadovoljstva kod gostiju, pa je zbog toga Lafont dobio drugi žuti karton, dok je Bamba zbog nesportskog ponašanja takođe morao ranije van terena.

Ipak, to nije poremetilo Pepea, koji je realizovao penal za bod svoje ekipe, koji ih ostavlja van zone ispadanja, baš kao i goste iz Nanta.

Utakmica između Nice i Partizana na programu je u četvrtak od 18.45 časova.