
Turski navijači stigli u Beograd: Orila se pesma Trabzona u centru, gosti će imati podršku protiv Zvezde
Fudbaleri Crvene zvezde od 21 čas igraju meč pretposlednjeg kola grupne faze Lige Evrope protiv Trabzona, a gostujući navijači uveliko su pristigli u Beograd kako bi bodrili svoj klub.
Jedan od snimaka prikazuje grupicu mladića kod Doma vojske u centru Beograda kako silazi niz Francusku ulicu i peva navijačke pesme Trabzona.
📍 Belgrad’dayız.#YolumuzTrabzonspor pic.twitter.com/WIxkj46u3E— Gurbetçi Gençler (@GurbetciGencler) October 26, 2022
Zvezda bi pobedom protiv Turaka uspela da ostane u konkurenciji za evropsko proleće, sve kombinacije su još uvek u opticaju, a nakon ovog susreta će biti jasnije šta će biti ulogu u poslednjem kolu protiv Monaka.
Video: Milojević pred Trabzon: Očekujem dobru utakmicu
(Telegraf.rs)
Video: Domeniko Mesina postao predsednik Sudijske komisije FSS, otkrio kako će se sudije kažnjavati ubuduće
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zvezdaš sa Slavije
A franjevci u zbunu, ko onomad 1987 na Stadionu JNA protiv Fljamutarija, za koga navijati... Da li za zemljake i komšije u crveno belom ili srcu blizak turski klub... Ajmo franjevci, znamo se.Trabzon je i vaš klub... Samo budala može bodriti strani tim protiv tima iz svoje zemlje! Igraj Zvezdo, pa neka pobedi bolji! ZVEZDA, SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!
Podelite komentar
Mire
0:2 . Ispada opajdara ! Nema tu Srpskih sudija da joj pomognu .
Podelite komentar
Hp
To su prave Delije a ne ovi naši musavci !
Podelite komentar