Marakana je proključala: Bukari i Pešić majstorijama bacili Delije u trans

Bukari je upisao drugu asistenciju na meču

• 1
Aleksandar Pešić Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Crvene zvezde od 21 sat na svom terenu igraju sa ekipom Trabzona u meču petog kola grupe H Lige Evrope, a drugo poluvreme obeležio je gol Aleksandra Pešića za 2:1.

Naime, igrao se 63. minut kada je Bukari odlično prošao po desnoj strani i centrirao ka petercu u kojem se najbolje snašao Pešić i postigao gol za vođstvo crveno belih. Posle bitnog pogotka u Nišu, Pešić je i ovoga puta uspeo da "probije" odbranu rivala i postigne važan gol za svoj tim.