≫

Levandovski je heroj navijača: Fantastični Poljak u 93. minutu doneo sva tri boda Barseloni

Nneverovatne golove postiže napadač Barselone

• 8
Robert Levandovski Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone pobedili su na gostovanju Valensiji rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici 12. kola španske LaLige.

Tokom većeg dela meča, viđena je poprilično "tvrda" igra na obe strane. U prvom poluvremenu poništen je gol Ansu Fatiju, pa su mreže ostale mirne. Utisak je bio da že dva tima podeliti bodove, ali je u jednom od poslednjih napada Rafinja odlično uposlio Levandovskog koji koristi šansu i postiže pobedonosni gol u 93. minutu.

U nastavku je i Valensiji poništen gol, tačnije, Samjuelu Dijas Linu, a u završnici je Barselona napadala i u trećem minutu nadoknade uspela da dođe do celog plena.