≫

Modrić "izdao" saigrača iz reprezentacije i pokazao Kurtoi kako da mu odbrani penal

Belgijanac je poslušao Luku i skinuo je penal Seltiku

• 0
Luka Modrić Printskrin: Twitter/@MadridXtra

Hrvatski vezista Luka Modrić "izdao" je svog saigrača iz reprezentacije tokom meča između Reala i Seltika, kada je svom golmanu otkrio gde će fudbaler gostujućeg tima pucati penal.

Real je vodio sa 2:0 do tog 35. minuta, kada je Seltik dobio penal, ali je Tibo Kurtoa pročitao stranu Juranoviću i skinuo mu šut sa bele tačke.

I to najviše zahvaljujući Modriću koji je rukom pokazao svog golmanu gde će Juranović šutirati. Očigledno je Luka zapamtio gde je ovaj na treninzima reprezentacije najviše birao da gađa.

Real je taj meč dobio rezultatom 5:1 i obezbedio je prvo mesto u grupi, a zanimljivo je i to da su prva dva gola dali takođe iz penala. Prvi baš Modrić u 6. minutu, čime je ušao u istoriju LŠ.