≫

Radnik tek u 85. minutu izbacio trećeligaša iz Kupa, sreća ih pogledala u nadoknadi vremena

Zoran Danoski je junak Surduličana

• 1
FK Radnik Surdulica Printskrin: Youtube/Mozzart Bet Super liga Srbije

Fudbaleri Radnika iz Surdulice prvi su četvrtfinalisti Kupa Srbije, pošto su u sredu u Beogradu savladali trećeligaša, novobeogradski Radnički, rezultatom 2:1!

Junak trijumfa člana Superlige bio je dvostruki strelac Zoran Danoski koji je najpre u 15. odlično "otvorio" Radnički, a potom im zadao konačan udarac u 85. minutu.

Domaćin je prethodno u 83. minutu izjednačio rezultat preko Kojića, dok je sjajnu priliku za poravnanje u nadoknadi vremena propustio Obradović. Pogodio je samo stativu!

Kada su u pitanju ostale utakmice osmine finala, danas se još sastaju: TSC - Železničar Pančevo, Radnički Niš - IMT, Novi Pazar - Kolubara i Vojvodina - Mladost GAT.

Dueli između Crvene zvezde i Radničkog iz Sremske Mitrovice, Metalca i Čukaričkog i Spartaka i Napretka odloženi su zbog obaveza crveno-belih, Brđana i Golubova u vanrednom kolu SL.