Bivši igrač Zvezde u 93. dao jedan od najsmešnijih golova u karijeri

Savićević odveo Giresun dalje u Kupu

• 2
Vukan Savićević Printskrin: Twitter/@wip365com

Srpski vezista Vukan Savićević najzaslužniji je što je njegov Giresunsport prošao u narednu rundu Kupa Turske, jer je bio strelac dva gola u trijumfu nad Ankarasporom - 3:2!

Međutim, najviše će se pamtiti taj njegov drugi na meču, jer je bio za pobedu u 93. minutu. A nema sumnje da će ga i sam Savićević dobro zapamtiti s obzirom na tod a je jedan od smešnijih u karijeri.

Šutirao je sa 20 i kusur metara, golman gostujućeg tima je odbranio taj udarac, lopta je potom dobila čudnu putanju i završila je iza njegovih leđa za veliko slavlje domaćina.

Ankaraspor je, inače, imala prednost od 2:0 u 53. minutu, da bi Savićević, koji je inače bivši igrač Crvene zvezde, u 60. smanjio rezultat. Potom je rezervista Sainc u 70. poravnao na 2:2.