Luka Jović dao gol za Fiorentinu, i to samo 5 minuta nakon što je ušao sa klupe

Bravo za Luku...

• 2
Luka Jović, FK Fiorentina Foto: Nicolň Campo / ddp USA / Profimedia

Srpski reprezentativac Luka Jović junak je Fiorentine koja je u sredu veče dočekala Salernitanu, pošto je dao gol za pobedu od 2:1 u 82. minutu!

Jović je na teren ušao samo pet minuta ranije, a sjajnu loptu mu je dao Saponara! Pomoćna sutkinja najpre je digla ofsajd, ali je VAR potvrdio da isti nije postojao i usledilo je veliko slavlje Ljubičastih.

Ovo je, inače, bio sedmi gol Jovića za Fiorentinu ove sezone u svim takmičenjima, a vredi pomenuti i to da je Nikola Milenković igrao od starta, dok je Aleksa Terzić zakoračio na teren zajedno sa Lukom.

Kada pominjemo srpske reprezentativce u Seriji A, dodaćemo i to da je Nemanja Radonjić bio strelac sjajnog gola za Torino koji je sa 2:0 dobio Sampdoriju.

Inače, Fiorentina je povela protiv Salernitane preko Bonaventure u 15. minutu, da bi gosti izjednačili posle sjajnog duplog pasa Pjonteka i strelca Die.