≫

Prijović ponovo rešeta: Bivši reprezentativac Srbije majstorijom uticao na pobedu Vestern Junajteda

Prijović je u igru ušao u 67. minutu

• 1

Fudbaleri Vestern Junajteda savladali su na gostovanju Velington Freniks sa 3:2, a gol na ovom meču postigao je bivši reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović.

Prijović je u igru ušao u 67. minutu i na svom prvom meču doneo prvaku Australije izjednačenje, da bi Aleksandro Dijamanti u 5. minutu sudijske nadoknade postigao gol za pobedu.

Poslemeča srpski napadač je istakao da je ceo tim želeo pobedu u ovom duelu.

- Sve vreme sam verovao da ćemo zabeležiti pobedu. Možda u prvom poluvremenu nismo imali toliko prilika, ali u nastavku smo mogli i ranije da dođemo do izjednačenja i preokreta. Zaslužili smo ova tri boda i sada će nam predstojeća mundijalska pauza dobro doći da se još bolje pripremimo za nastavak. Tri-četiri pobede i eto nas opet u vrhu - samouveren je Prijović.