Marković sve bolji otkako je otišao iz Partizana: Novi gol Srbina u Turskoj

Ovo je njegov četvrti gol otkako je počela sezone

• 2
FK Partizan - FK Fejnord Foto: Nikola Tomić

Lazar Marković je ovog leta napustio redove Partizana i otišao je put Turske gde je potpisao ugovor sa Gacijantepom, gde igra poprilično solidno.

Marković je u prvenstvu odigrao 12 utakmica, zabeležio je dva gola i dve asistencije, ali je sada zabslitao u Kupu Turske, gde je, na neki način, bio heroj svoje ekipe.

Srbin je meč protiv Boluspora započeo sa klupe, ušao je u igru tek u 70. minutu, pri rezultatu 2:1 i praktično je tih 20 minuta iskoristio na najbolji mogući način. Ušao je Marković u igru i u poslednjem minutu susreta je postigao gol za 3:1.

Iskoristio je svoj najveći kvalitet Marković, svoju brzinu, prevario je čuvara i sigurnim šutem pod prečku savladao golmana rivala.