≫

Katai lobom srušio sneška Vojvodini: "Magiko" majstorijom digao Marakanu na noge, Zvezda izjednačila

• 5

Fudbaleri Crvene zvezde samo su tri minuta bili u minusu na startu drugog dela sezone Superlige Srbije, jer je Aleksandar Katai poravnao protiv Vojvodine na Marakani na 1:1.

U 25. minutu je Uroš Kabić doneo Novosađanima vođstvo, ali radost njihova u prestonici nije dugo trajala nakon jedne brze kontre na drugoj strani.

Gelor Kanga je dugom loptom sa desne proigrao Kataija na levu stranu, štoperi su kasnili za ofanzivcem Zvezde koji je video golmana Carevića daleko od gol crte, te je jednim lepim lobom vratio egal na utakmici.