≫

Ben nastavlja da rešeta po odlasku iz Zvezde: Postigao je gol na drugoj vezanoj utakmici na Kipru

Njegov APOEL slavio je u gostima protiv Paralimnija

• 4
El Fardu Ben Foto: Marko Jovanović

I bivši igrači Crvene zvezde danas su "raspucani" širom planete. Crveno-beli su, kao što je već dobro poznato, demolirali Voždovac na krovu Tržnog centra u Zaplanjskoj ulici, a sa sjajnim partijama nastavio je i El Fardu Ben na Kipru, gde je njegov APOEL slavio pobedu protiv Paralimnija - 1:2 (0:1).

Nekadašnji igrač Zvezde postigao je gol i na drugoj vezanoj utakmici za APOEL, pošto je prethodnog vikenda uspeo da se upiše prvi put protiv ekipe Apolona na domaćem terenu. Ovoga puta "nastradao" je već pomenuti Paralimni.

Ben je postigao drugi gol na utakmici za APOEL u 60. minutu čime je duplirao prednost gostiju i tako im faktički osigurao tri boda, mada je u završnici Meira u 75. minutu prepolovio razliku i uneo dramu.

APOEL je trenutno drugi na tabeli sa 52 boda, što je dva manje od AEK-a iz Larnake, a četiri više od Pafosa koji je trećeplasirani.