≫

Vanja primio dva gola za rođendan, njegov Torino jedva izbegao poraz od najgore ekipe u Seriji A

• 1
Vanja Milinković Savić Foto: Telegraf.rs

Fudbaleri Torina umalo su doživeli bruku u 23. kolu Serije A pošto su na svom terenu jedva sprečili poraz od već prežaljenog Kremonezea - 2:2.

Posle prvog poluvremena, svi su pomislili da će ovo biti jedna laka pobeda tima sa severa Italije, ali je nastala totalna panika u poslednjih 15 minuta da se izbegne totalni neuspeh.

U 41. minutu, srpski reprezentativac Ivan Ilić iznudio je penal iz kojeg je Sarabija pogodio za vođstvo Torina.

Ipak, u 54. minutu dolazi pogodak Tsađoa koji je iskoristio jedan odbitak i od desne stative smestio loptu u mrežu za 1:1.

Da situacija bude još teža po domaćina pobrinuo se Valeri koji je u 74. minutu totalno preokrenuo rezultat, ali je Singo posle pet minuta uzvratio i postavio konačnih 2:2.

Vanja Milinković Savić je tako na svoj rođendan primio dva pogotka, Ilić je odigrao čitav meč, dok je Nemanja Radonjić ušao u 67. minutu u igru.