≫

Ronaldo se igra u Saudijskoj Arabiji: Het-trik Portugalca za poluvreme, dao je osam golova u četiri utakmice!

Al Nasr je sada izbio na čelo tabele

• 9
kristijano ronaldo Foto: Twitter/CristianoXtra_

Nije dugo trebalo Kristijanu Ronaldu da se uhoda u novoj sredini u nekom potpuno drugom svetu i da krene da dominira onako kako je to radio čitavu poslednju deceniju u Evropi.

Portugalac, koji je za najveće pare u istoriji sporta prešao iz Mančester junajteda u saudijski Al-Nasr, ovog popodneva postigao je novi het-trik za svoj klub - i to za poluvreme!

Njegov tim ima vođstvo od 3:0 u gostima protiv Damaka i ukoliko zadrži prednost do naredno kola biće prvi na tabeli.

Ronaldo je prvi gol postigao iz penala u 18. minutu, u 23. je duplirao vođstvo, da bi u 44. postigao svoj drugi het-trik u samo tri utakmice.

Portugalac je nedavno, na meču protiv Al Vehde postigao sve golove na utakmici u pobedi od 4:0!

Pogledajte Ronaldov drugi gol danas.

Polako ali sigurno portugalski fenomen se penje i na listi strelaca saudijskog šampionata, trenutno je četvrti sa osam pogodaka, pet manje ima na kontu od saigrača i lidera na listi golgetera, Brazilca Taliske.

Zanimljivo, sve golove Ronaldo je postigao u samo četiri utakmice!

Pre današnjeg "rafala", u prethodnoj rundi imao je dve asistencije, pre toga je upisao četiri pogotka protiv Al Vehde, a precizan je bio i meč pre toga protiv Al Fateha - iz penala za egal 2:2.

Pogledajte i treći gol Portugalca danas posle izuzetne kontre i timske akcije kompletne navale Al Nasra.