≫

GAT u potpunom slomu posle pobede nad Partizanom: Novosađani golčinom "sa Fruške gore" pretpreli novi poraz

Novosađani su u ozbiljnom kanalu

• 1
Gol, Evrogol, FK Napredak, FK Mladost, Super liga Srbije, Stefan Jovanović Printskrin: Arena Sport Premium 1

Fudblaeri Napretka slavili su sa 1:0 protiv ekipe Mladosti GAT na njihovom terenu u okviru 24. kola Superlige Srbije, gde je domaćin ekipa iz Novog Sada. Jedini pogodak na meču jeste delo Stefana Jovanovića, koji je dao gol sa preko 25 metara.

Jedini pogodak na meču je viđen u 9. minutu susreta meča je delo Stefana Jovanovića u 9. minutu meča.

Dosuđen je korner za Napredak sa leve strane gola Mladosti, oštra lopta je išla u šesnaesterac, da bi to rasčistili fudbaleri GAT-a. Ipak, ona se odbila na nekih 25 metara od gola, išla je ka Jovnaoviću, koji ju je dočekao punim delom stopala i poslao je u gol.

Kako je to sve izgledalo možete pogledati u videu na početku teksta.