≫

Belić i Stojanović heroji Čuke: Pogledajte odbranjen penal i gol u 88. minutu za pobedu Brđana

Teško je bilo uopšte se kretati po lučanskom blatu, a kamoli iskreirati akcije i otud je pobeda Čukaričkog na ovakvom terenu

• 0
belić Foto: Arena sport

Fudbaleri Čukaričkog pobednički se vraćaju iz Lučana gde su, po užasnim uslovima za igru, porazili domaću Mladost 1:0 i ostavili je da tavori pri dnu tabele superligaškog karavana.

Ali mogao je ovaj meč da ode u potpuno kontra smeru, jer su u 55. minutu domaći igrači imali penal, koji je preuzeo Nikola Jović, a iskusni Belić sjajno pročitao njegovu nameru i spasio goste u tom kritičnom trenutku.

Sa takvim naletom samopouzdanja, sve je bilo potom lakše po goste ako se reč lakše uopšte može upotrebiti za bilo šta iskreirano danas po ovakvom terenu.

Ipak, Čuka je imala dovoljno vere u sebe i želje da sa ovog gostovanja ode pobednički.

U samoj završnici meča kombinacija Docić - Stojanović donela je rezultat. Prvi je digao loptu pred gol, a ovaj drugi, povratnik u redove Brđana, "poklonio" se za mat rezerviste na golu Lučana i za veliku radost gostiju.

Čuka noći na trećem mestu, trenutno najbliža uzdrmanom Partizanu.