Novi Pazar želi u Evropu: Majdevac posle majstorije doneo sva tri boda protiv Radničkog

U sledećem kolu Novi Pazar će gostovati Crvenoj zvezdi

• 1
Andrija Majdevac Printscreen: Arena sport

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog 1923 sa 1:0 u 25. kolu Superlige.

Od starta meča, Pazarci su napali gol rivala, a gol je stigao u 19. minutu kada je precizan bio Andrija Majdevac. Prvu pravu šansu iskoristio je Majdevac koji se odlično oslobodio svojih čuvara i poslao loptu u mrežu golmana Radničkog, Mladenovića.

Ovim potezom je me praktično i rešen. Kako do poluvremena, tako i u nastavku ekipe nisu koristile svoje šanse pa je rezultat ostao isti do kraja susreta.

Novi Pazar posle se vratio na pobednički kolosek posle poraza u prošlom kolu od Spartaka u Subotici, dok je Radnički 1923 iu poslednjih šest kola bez trijumfa.

U sledećem kolu Novi Pazar će gostovati Crvenoj zvezdi, dok ekipa iz Kragujevca će na svom terenu dočekati Napredak.