Radnički posle smene Lalatovića ponovo bez pobede, Javor i Mladost podelili bodove u Ivanjici

Borba u donjem delu tabele je prilično tvrda

• 0
Nenad Lalatović Foto: MN Press

Fudbaleri Radničkog iz Niša ni posle smene trenera Nenada Lalatovića nisu uspeli da dobiju šok terapiju jer su u 25. kolu Superlige Srbije odigrali bez golova protiv Mladosti GAT u Novom Sadu.

Sreća Nišilija je što je 29. minutu Vujadinović bio u ofsajdu pri postizanju pogotka, inače bi ova priča bila u još većem sivilu.

Radnički je četvrti otpozadi, teži da izbegne komplikacije u plej-autu koji sledi, a ni Mladost nije u boljem stanju shodno tome da joj je ovo jedini bod u poslednja četiri duela.

Javor i Mladost iz Lučana odigrali su 1:1 u Ivanjici nakon što je domaćin u samoj završnici uspeo da dođe do boda.

Tim iz Lučana je poveo u 33. minutu golom Radivojevića na asistenciju iskusnog Mirića i u jednom momentu se učinilo da će da odnesu pobedu.

Ipak, u 87. minutu je Kopitović doneo poravnanje i konačni rezultat.

I ova dva tima će morati još dosta da porade kako bi uspeli da izbegnu eventualno ispadanje iz Superlige, a Ivanjčinima je ostalo još malo vremena da se dokopaju poslednje pozicije u plej-inu koja je na +5.