Vanja sačuvao mrežu, Torino slavio protiv Bolonje, Radonjić i Jurić se pomirili?

• 0
Fudbal Svetsko prvenstvo SP Katar Srbija - Švajcarska Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Torina uspeli su da slave u 25. kolu Serije A protiv Bolonje 1:0 i tako sačuvaju šanse za izlazak u Evropu naredne godine. Srpski reprezentativci su dali svoj doprinos i zasigurno bili bitan šraf u ovom uspehu.

Golman selekcije Srbije Vanja Milinković Savić sačuvao je svoju mrežu, a čitavu utakmicu u dresu "bikova" odigrao je Ivan Ilić.

Ono što je zanimljivo jeste da je Nemanja Radonjić dobio svoju šansu iako je trener Ivan Jurić bio žestoko ljut zbog njegovog pristupa igri.

Radonjić je dobio poslednjih 15 minuta meča uz nadoknadu i bio prilično agilan po strani.

Jedini pogodak na susretu delo je Jana Karamoha koji je u 22. minutu na asistenciju Sanabrije matirao Skorupskog.

Još uvek je ostalo dosta do kraja prvenstva, a Torino trenutno zauzima devetu poziciju sa 34 boda, osam manje od Atalante koja se nalazi u evropskoj zoni.