≫

Pogledajte "očaj" Partizana: Evo kako je Kolubara posle odlične akcije izjednačila u Humskoj u 71. minutu

Marko Mrkić je postigao vrlo lep gol za goste iz Lazarevca

• 5

Nema kraja agoniji Partizana. Posle nerešenog susreta sa Radničkim 1923, a onda i poraza u večitom derbiju od Crvene zvezde, crno-beli su iznenađeni od strane Kolubare u Humskoj u 71. minutu utakmice.

Posle velike uspavanke, kada su crno-beli vodili sa 1:0 golom Bibrasa Natha sa penala, dogodio se veliki šok za maloprisutne navijače Partizana na stadionu.

Kolubara je organizovala sjajnu akciju sa desne strane terena, lopta se odlično kretala u kaznenom prostoru, a na kraju je Nenad Kočović odlično prosledio pas do Marka Mrkića za izjednačenje.

Pogledajte kako je palo izjednačenje u Humskoj u videu sa početka teksta.