Milojević posle pobede Zvezde: "Te stvari su meni na dušu, verovatno ih nisam motivisao dovoljno"

Na čemu je to trener Zvezde zamerio svojim igračima?

• 7
FK Radnički SM - FK Crvena zvezda Foto: crvenazvezdafk

Iako je njegov tim prošao u četvrtfinale Kupa, trener Crvene zvezde Miloš Milojević nije bio zadovoljan partijom koju su njegovi momci prikazali u Sremskoj Mitrovici.

Radnički je poveo u 37. minutu golom iz penala, da bi srpski šampion u nastavku preko Mirka Ivanića, Marka Rakonjca i Kingsa Kangve preokrenuo rezultat.

- Zadovoljan sam samo pobedom. Kup je specifična utakmica, nismo od početka bili na nivou. To je, da kažem, meni na dušu. Verovatno ih nisam motivisao dovoljno, ali milsim da igrači Zvezde moraju na svakoj utakmici da se motivišu. Svaka im čast što su pobedili na kraju, ali kažem, opet, nije to na tom nivou na kom bi trebalo da bude - jasan je bio Milojević,

Podsetimo, Zvezda se ovom pobedom pridružila TSC-u, Radniku, Radničkom iz Niša, Novom Pazaru i Vojvodini u četvrtfinalu. Preostala dva tima dobićemo posle mečeva Metalac - Čukarički i Spartak - Napredak.