≫

Partizan u zoni sumraka: Surduličani dali i drugi gol, Popović bi posle ovog kiksa u zemlju da propadne

Ne može Partizan da izađe iz začaranog kruga

• 7

Fudbaleri Partizana gube na poluvremenu od poslednjeplasirane ekipe na tabeli Radnika iz Surdulice - 0:2. I to je sve što bi trebalo da znate o trenutnom stanju crno-belih, o svemu što se dešava u ovom klubu koji tone, struci, trenerima, upravi, igračima...

Drugi pogodak za goste postigao je pred sam kraj poluvremena Ranko Jokić, nakon što je još u 13. Andrija Radulović krunisao efektnu kontru ekipe Slavoljuba Đorđevića.

Gol "ide i na dušu" golmana domaćih Popovića koji je imao loptu na rukavicama, no pobegla mu je i završila u mreži.

Radnik slavi skakača i egzekutora Jokića koji se sjajno odrazio i doneo gostima lepu prednost.