≫

Mašović potvrdio zašto ga je Piksi zvao: Štoper Srbije dao novi gol u Bundesligi i srušio Lajpcig

Pogodio je mrežu Lajpciga tek što je drugo poluvreme počelo

• 1
Erhan Mašović Printskrin: dubz.co

Srpski reprezentativac Erhan Mašović nastavio je sa sjajnim partijama u Bundesligi, pošto je postigao svoj četvrti pogodak!

Mašović je u prethodnom kolu dao gol Kelnu u pobedi od 2:0, a ove subote je u 49. minutu zatresao mrežu Lajpcigu - glavom posle jednog odbitka u kaznenom prostoru.

Bio je to i jedini gol na meču i zlata vredan za domaći tim koji je sa ova tri boda pobegao četiri koraka iznad opasne zone. Imao je Lajpcig u 90. minutu veliku priliku za poravnanje, međutim, rezultat se nije menjao.

Nema sumnje da je Mašović na ovaj način još jednom pokazao da se zasluženo našao na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija za mečeve koje Srbija igra na startu kvalifikacija za EP protiv Litvanije i Crne Gore.