≫

Ronaldo dao golčinu iz slobodnjaka, a zatim odbio da izvede penal za pobedu i oduševio sve razlogom

Kakav preokret Al Nasra

• 2
Kristijano Ronaldo Printskrin: Twitter/@vini_ball

Portugalski napadač Kristijano Ronaldo iz dva razloga obeležio je pobedu svog Al Nasra protiv Abhe u šampionatu Saudijske Arabije - 2:1 (0:1)!

Ronaldo je najpre u 79. minutu postigao golčinu iz slobodnjaka kako bi poravnao rezultat, da bi nekoliko trenutaka kasnije sve oduševio jednim potezom.

Naime, igrao se 86. minut kada je Al Nasr dobio penal i svi su očekivali da će upravo Ronaldo šutirati. međutim, on je loptu dao saigraču Taliski koji je doneo preokret.

A razlog takvog poteza je Taliskina trka za najboljeg strelca lige sa Hamdalahom iz vodećeg tima Al Itihada. Ronaldov saigrač sada ima 14 golova, rival jedan više (15), dok je Portugalac ostao na devet.

Kada je u pitanju stanje na tabeli, Al Itihad ima bod više (50:49), dok je Al Šabab treći sa 44 boda.