Orlići sebi potpisali gorak poraz: Srbija rizikuje da ne ide na EURO, Izrael sa tri komada izbio na vrh tabele

• 5
Jovan Miladinović Foto: FK Crvena zvezda

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina mogla bi da baci sve u vodu što je do sada uradila u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto je u drugom kolu poslednje faze pred veliku smotru poražena sa 3:1 od Izraela.

Iako su Orlići bili na čelu tabele svoje grupe, to se brzo promenilo i sada je upravo Izrael na toj poziciji koja vodi na šampionat Evrope.

Gosti su poveli u 24. minuta preko Tai Abeda, a isti igrač je devet minuta kasnije povisio i na 2:0.

Naši su bili favoriti u ovom duelu, ali između dva gola Izraela, golman Jovan Miladinović je zaradio direktan crveni karton i tako poslao protivnika na užurbani put ka pobedi.

Da je gotov meč, makar što se tiče konačnog pobednika, potrudio se Ahmed Ibrahim u 69. minutu koji je uspostavio i 3:0.

Srbiji je na kraju ostalo samo preko Vukašina Đurđevića smanji na 3:1 u 76. minutu.

Sada se naša selekcija nada da će ostvariti pozitivan rezultat protiv Poljske, ali i kiksu Izraela protiv Letonije, inače će evropska smotra početi bez naših klinaca.