Španci hvale Rajkovića: Pogledajte dve odbrane srpskog golmana u 90. minutu

Majorka je na kraju uzela bod

• 3
Predrag Rajković Foto: Tanjug/AP

Duel Majorke i Osasune (0:0) nije doneo ništa od onoag zbog čega navijači vole fudbal, ali jeste dve sjajne odbrane srpskog golmana Predraga Rajkovića u 90. minutu!

Majorka je bila bolji rival, čak i kada je sredinom drugog poluvremena ostala sa igrače manje, dok su gosti svoje dve šanse imali u samom finišu meča.

Rajković je oba udarca sa distance zaustavio i tako sebi obezbedio mesto na naslovnim stranama španskih medija. Skoro svi su ga "proglasili" za spasioca i dodali da je Majorka ostala neporažena samo zahvaljujući njemu.

Majorka je trenutno na sigurnom 11. mesto tabele sa 33 boda, dok Osasuna ima 35 i ima za čime da žali u borbi za mesto koje vodi u Evropu.