≫

Lalatović psovao sudiju zbog VAR penala za Zvezdu: Trener Mladosti burno dočekao konačnu odluku

Nije bio srećan Lalat zbog epiloga sporne situacije

• 5

Fudbaleri Zvezde i Mladosti režirali su vrlo sadržajno prvo poluvreme meča u kojem su gosti dva puta vodili, a crveno-beli oba puta uspeli da anuliraju prednost Novosađana.

Drugi put iz penala.

Upravo je ta situacija i izazvala najviše polemika, morao je da interveniše i VAR, da bi tek nakon video provere sudija procenio da je bilo elemenata za najstrožu kaznu. Lopta je dokačila jednog igrača gostiju, dovoljno da sudija pokaže na "kreč".

Burna je bila reakcija trenera gostiju Lalatovića na definitivnu odluku arbitra, ispalio je i psovku nervozni Lalat, a Kanga je koji trenutak kasnije matirao golmana Novosađana za 2:2.

Prethodno, gosti su drugi put došli do vođstva, strelac za 1:2 bio je ponovo Vidakov koji je i u 11. minutu matirao Vasiljevića.