≫

Lalatović besan na sudije posle meča sa Zvezdom: "Ono što je oteto, to je i prokleto"

Trener Mladosti GAT dao burnu izjavu pred kamerama posle meča na Marakani

• 20

Trener Mladosti GAT Nenad Lalatović bio je izuzetno ljut na arbitre posle utakmice Crvena zvezda - Mladost GAT, koji je Zvezda dobila sa 4:2.

To se videlo i po njegovoj reakciji nakon VAR intervencije i penala koji je u 45. minutu sviran Zvezdi nakon što je jedan njegov igrač igrao rukom u kaznenom prostoru.

On je u izjavi za Arena Sport televiziju to prokomentarisao rečima da ono što je oteto, to je prokleto.

- Ostaje sigurno, prvo poluvreme neću da komentarišem suđenje, da li je trebalo da bude crveni karton, penal... ali ono što je oteto, to je i prokleto. Uvek bilo i biće, drugo poluvreme je Zvezda bila bolja i čestitam im na pobedi - besan je bio Nenad Lalatović.