≫

Saša Ilić ispao iz Kupa Bugarske: CSKA stao u četvrtfinalu, autogolovi na obe strane, protivnik "prodisao"

• 2
Saša Ilić, FK Čukarički Foto: MN Press

Fudbaleri CSKA iz Sofije, pod vođstvom Saše Ilića, nisu uspeli da odu dalje od četvrtfinala Kupa Bugarske pošto su sa 2:1 na svom terenu poraženi od Černog Mora.

CSKA je do ovog momenta bio u nizu od čak 11 mečeva bez poraza, što u prvenstvu, što prijateljskih, ali im je ovaj protivnik došao glave, takođe posle dugog niza nepobedivosti.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu, a dva igrača su zatresla mrežu svog gola.

Prvo je Iliev iz penal doveo Černo More u vođstvo, da bi Vion postigao autogol u 65. minutu za velikih 0:2 i brigu.

Mučila se ekipa bivšeg kapitena Partizana, a novim autogolom, sada na drugoj strani, uspela je da smanji tek u četvrtom minutu nadoknade.

Taj kiks Drobarova nije pomogao domaćinu, tako da sada CSKA ostaje da se bori u domaćem prvenstvu.