Da li je ovo najsmešniji gol sezone?

Neverovatna glupost golmana Hamarbija

• 0
FK Haken Printskrin: Reddit

Meč švedskog šampionata između Hakena i Hamarbija, koji je počeo u nedelju u 15 časova, doneo je možda i najsmešniji gol sezone kada su u pitanju sve evropske lige!

U glavnim ulogama bili su napadač domaćeg tima Beni Traore i golman Hamarbija Oliver Dovin koji je bukvalno častio domaćina vođstvom u 5. minutu.

Donio je jednu loptu od saigrača, a potom reagovao kao da je u paralelnom univerzumu. U potpunosti je zaboravio gde se lopta nalazi, što je pomenuti Traore iskoristio i doneo prednost. Zanimljivo, ovaj igfrač je postigao het-trik u nastavku jer je Haken vodio sa 3:0 na poluvremenu.

BK Häcken 0 - [1] Hammarby - Traore goal 5' (funny GK blunder)by u/farfromthecrowd in soccer