Vanja Milinković Savić i Ivan Ilić izgubili bodove u 88. minutu: Zapata srušio "balkanski Torino"

A mogli su do boda protiv favorita

• 1
Vanja Milinković Savić Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Torina, prava mala balkanska kolonija, nisu uspeli da izvuku bod protiv favorizovane Atalante, koja je do pobede došla u samom finišu utakmice kada je Duvan Zapata postigao pogodak u 88. minutu za sva tri boda - 2:1.

Torino u ovom meču nije mogao da računa na Nemanju Radonjića koji je povređen, ali su tu bili Vanja Milinković Savić i Ivan Ilić koji su odigrali svih 90 minuta, dok je Nikole Vlašić dobio priliku u drugih 45 minuta.

Atalanta je bila bolja ekipa u ovom duelu, imali su inicijativu kada je reč o šutevima, iako posed kaže nešto drugačije, međutim, posed nije ono što dobija utakmice.

Ekipa iz Bergama je povela u 34. minutu preko Davida Zapakoste, a izjednačenje je doneo Antonio Sanabria u 75. minutu meča. Ipak, kada su Bikovi iz Torina već pomislili da imaju bod u džepu, Duvan Zapata je raspršio te snove u 88. minutu susreta.