≫

Pogledajte golčinu Vlahovića protiv Atalante: Ovo ni dva golmana ne bi odbranila

• 1
Dušan Vlahović Printscreen: Twitter/ @vartatico

Fudbaleri Juventusa savladali su ekipu Atalante na gostujućem terenu sa 2:0, u okviru 34. kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativac, Dušan Vlahović, meč je počeo sa klupe, da bi u 65. minutu ušao u igru umesto Milika, a na kraju i potvrdio pobedu "Stare dame" u nadoknadi vremena.

Igrao se osmi minut nadoknade, kada je Kijeza poslao pas do Vlahovića, koji se namestio, i sa ivice kaznenog prostora "lansirao projektil" u bliži ugao. Golman domaćih je samo ulepšao pogodak, a čini se da ni "dva golmana" ne bi mogla da spreče da ova majstorija završi u mreži.