I dalje poseduje magiju u nogama, ili glavi: Potez Pogbe koji će oduševiti sve fudbalske sladokusce

Pogba je za oko 30 minuta na terenu upisao i bitnu asistenciju

• 0
Pol Pogba i Loik Bade, Juventus - Sevilja, 12.5.2023. Foto: Tanjug / Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Juventus je "preživeo" nakon prvog polufinalnog duela Lige Evrope na svom stadionu "Alijanc". Pogotkom u sedmom minutu sudijske nadoknade Federiko Gati je sprečio pobedu Sevilje (1:1).

U neočekivanog junaka izrastao je fudbaler koji trenutno ima mizernu ulogu u timu - Pol Pogba. Francuski fudbaler je na teren ušao u 69. minutu, a za pomenuti pogodak upravo je on zaslužan pošto je glavom uspeo da prebaci loptu na dalju stativu i tako upiše asistenciju.

Pa ipak, drugi potez je u žiži u svetskih medija.

Prilikom jednog duela sa Loikom Badeom Pogba je faktički glavom uštopovao loptu i stavio je van domašaja defanzivca, a onda je jednostavno nogom uputio vrlo lep pas.

Inače, ovo je bio njegov tek deveti meč u sezoni i tek prvo učešće kod gola, pošto je prethodno dosta dugo bio povređen.