Potencijalni problem za Juventus: Vezista slomio nogu

Nikolo Fađoli morao je da napusti teren u 38. minutu prvog poluvremena

• 1
nikolo fađoli Foto: twitter/_laOltre_

Fudbaleri Juventusa poraženi su posle produžetaka od Sevilje sa 2:1 i ostali su bez finala Lige Evrope, iako je Dušan Vlahović svojim golom doneo vođstvo gostima iz Torina.

Rezultat prve utakmice bio je 1:1, a Sevilju su do finala odveli Suso i Erik Lamela.

Dodatni problem za Juventus je povreda veziste torinskog kluba Nikole Fađolija.

On je u 38. minutu prvog poluvremena, posle jednog duela na sredini terena ostao da leži i nije bio u mogućnosti da nastavi meč, pa je Masimilijano Alegri morao da napravi prinudnu izmenu i na teren pošalje Paredesa.

Italijanski mediji navode da je u pitanju lom.