Čuveni klub ispao u treću ligu u 95. minutu, a onda je usledio haos na terenu

Kakav potop Breše

• 3
Breša Printskrin: Twitter/@hooliganscz1999

Fudbaleri Breše doživeli su neverovatan šok u četvrtak veče, kada su golom Kosence u 95. minutu ispali u Seriju C!

Kosenca je u prvom meču dobila 1:0 na svom terenu, Breša je imala identičan rezultat do samog kraja, da bi gosti posle ubacivanja iz slobodnog udarca stigli do željenog gola.

Gola koji je razbesneo domaće navijače, jer su shvatilid a će posle 38 godina njihov tim ispasti u Seriju C, iako su pre samo tri godine bili članovi najelitnijeg ranga.

Počeli su da bacaju dimne bombe, pale baklje, te su uleteli i na teren gde su se sukobili sa policijom. Zatim su gađali i navijače Kosence bakljama  spolja. Za sudiju nije bilo dileme, svirao je kraj meča, iako je ostalo još 90 minuta.