Borjan primio dva gola i ostao bez trofeja u finalu

SAD bolji od Kanade za trofej LN

• 6
Milan Borjan Foto: AP/Tanjug

Doskorašnji kapiten Crvene zvezde Milan Borjan nije uspeo da osvojio Ligu nacija sa Kanadom, pošto su u finalu u Las Vegasu poraženi od domaćina SAD rezultatom 2:0 (2:0)!

Borjan je oba gola primio u prvom poluvremenu, u 12. i 34. minutu, kada su strelci za SAD bili Kris Ričards i Folarin Balogun. Zanimljivo je da su obojica upisali svoj prvenac za nacionalni tim.

Stiče se utisak da je Borjan možda mogao bolje da reaguje kod prvog pogotka posle kornera, mada je činjenica da je SAD bio bolji rival i da su mogli i ubedljivije da slave.

Imao je Borjan ukupno šest odbrana, ali je imao i pomoć saigrača. Pogotovo kada je u pitanju drugo poluvreme u kom je jedan defanzivac Kanade sa gol-linije izbacio loptu.