Brđani remijem započeli pripremni ciklus, Mladost pružila jak otpor

Konačan rezultat postavljen već u prvih sat vremena

• 0
FK Čukarički pripreme Foto: FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su nerešno 2:2 u prvoj pripremnoj utakmici odigranoj protiv Mladosti u Lučanima.

Oba trenera isprobala su veliki broj fudbalera, ukupno čak 45, kako bi videli sa čime raspolažu pred bitniji deo spremanja za novu sezonu.

Već u dsetom minutu domaćin je poveo preko Mirića, koji je izuzetno precizno pogodio sa 14 metara. Čuka je imala inicijativu većim delom prvog poluvremena, što se konačno isplatilo u 27. minutu kada je Endiaje pogodio posle pasa Ivanovića. Na novi gol čekalo se samo sedam minuta. Opet je Senegalac bio strelac, ovog puta na asistenciju Tomovića i na semaforu je pisalo 1:2.

Treneri su u nastavku izveli potpuno nove postave i u takvom odnosu snaga Stanisavljević je u 55. minutu pogodio za remi.

Treneri Igor Savić i Dušan Kerkez iskoristili su sledeće igrače.

MLADOST: Stamenković, Ćirković, N. Žunić, Joksimović, F. Žunić, Varjačić, Udovičić, Radivojević, Marković, Veličković, Mirić. Drugo poluvreme: Stamenković, Maksimović, Vesnić, Leković, Obućina, Pribaković, Tumbasević, Milanović, Tomić, Stanisavljević, Sremčević

ČUKARIČKI: Belić, Rogan, Subotić, Ćalasan, Ričard, Kovač, I. Miladinović, Janković, Ivanović, Tomović, Endijae. Drugo poluvreme: Filipović (Samurović), Stevanović, Kovačević, Serafimović, Tošić, Sisoko, M. Stojanović, Tomović, Nikčević, Vidosavljević, Spasojević